Pokud se týká spolupráce s Mgr. Apolenou Stellarovou, jsem toho názoru, že je profesionálka v oboru. Během konzultací dokázala danou problematiku srozumitelně vysvětlit a rovněž reagovala rychle v rámci e-mailové korespondence.

Nemám, co bych vytkla.

Martina H.

 

Na Mgr. Apolenu Stellarovou jsem se obrátila s prosbou o sestavení optimálního jídelníčku. Netrpěla jsem nadváhou, ale věděla jsem, že se nestravuji správně.

Při první konzultaci jsme se věnovaly dosavadním stravovacím návykům a zdravotnímu stavu. Sestavily jsme seznam ne/oblíbených potravin, který byl zohledněn při sestavení stravovacího plánu. Potraviny v novém jídelníčku se příliš nelišily od těch na které jsem byla zvyklá, nicméně celé kouzlo je v množství a kombinaci jednotlivých potravin.

Po dodržování jídelníčku se mi upravila váha. Ačkoli to nebylo prvotním cílem, zhubla jsem 2kg. Již netrpím pocitem hladu či chutěmi na sladkosti jako jsem mívala před tím.

Samozřejmě jsou dny, kdy nelze vše dodržovat podle plánu, ale pak se k jídelníčku vždy vrátím, protože se cítím lépe.

Za to slečně Stellarové děkuji. Její služby a osobní přístup mohu jen doporučit.

A zbytek už je na Vás a na Vaší vůli.

Jana D.

 

Na začátku cesty stál především můj manžel, kterému jsem neméně vděčná. Bez jakýchkoli doporučení slečnu Stellarovou vyhledal a kontaktoval, a pak již byla řada na mě, zda pomoci využiji a půjdu ji naproti. Dnes zpětně hodnotíme jeho výběr velmi kladně. Slečna Stellarová není profesionální sportovec, který se věnuje výživě, ale je opravdu profesionál ve svém oboru. Samozřejmě i pohybová aktivita byla součástí témat během konzultací.

Byla mi velkou motivací, nechtěla jsem nikdy přijít na následujícíc sezení s tím, že budu mít o kilo víc než posledně nebo dokonce žádný úbytek. Naše spolupráce trvala 4 měsíce, během kterých se mi podařilo se zbavit krásných 12kg.

Jaké jsou mé pocity?

Už bych osobně nenazvala svůj redukční plán dietou, říct "dieta" je skoro politováníhodné, kdy se člověk trápí a přitom to bylo ve spolupráci se slečnou Stellarovou tak jednoduché, zábavné a povzbuzující. Zamýšlím se nad tím, co sobě a svým blízkým servíruji na talíř či co nakupuji. Tohle bych sama nikdy nedokázala. Nikdy bych se nezamyslela nad tím, že lidské tělo funguje jako motor a záleží na tom, co do něj člověk natankuje.

Kdo váhá a sbírá odvahu učinit krok tímto směrem, nečekejte, nezdráhejte se oslovit nabídky slečny Stellarové.

Velmi doporučuji a děkuji za profesionální přístup, ochotu vše vysvětlit a poradit.

Magda Soudková

 

Slečna Stellarová si získala důvěru u mé dcery.

Vše ohledně stravování a zvyšování tělesné hmotnosti jí umí pěkně a srozumitelně vysvětlit a dcera pochopila, co je pro její organismus správné.

S práci slečny Stellarové jsem velice spokojená a děkuji Bohu, že nás paní Mgr. Tkáčová na slečnu Stellarovou odkázala. Konečně naše dcera začala více jíst a hlavně poslouchat. Když jsme jí to říkali my, tak nás vůbec neposlouchala, protože jsme pro ni nebyli tou správnou autoritou.

Děkuji

DM

 

Práce se slečnou Stellarovou mi vyhovuje, pracuje se s ní skvěle.

Je to někdy těžké, ale už na začátku jsem věděla, že procházka růžovým sadem to nebude. Nikdy jsem si nemyslela že přibrat bude těžší než zhubnout. Avšak výsledky práce vidím.

Dle mého názoru je lepší, když klient dochází na konzultace častěji, je to efektivnější a člověku to nedovolí přestat dodržovat stravovací plán.

PM

 

S domluvenou konzultací jsem byla velmi spokojená. Uvítala jsem  přehledně zpracovaný rozbor stravovacího režimu naší dcery s podrobným vyhodnocením jeho kladů, ale hlavně nedostatků a především mnoho konkrétních rad, které se týkaly nejen složení její stravy, ale především nutričních hodnot a specifických vlastností některých potravin vzhledem k její nemoci.

Na konzultaci jsme šly s dcerou se spoustou otázek, na které jsme nenašly odpovědi ani na internetu. Proto nás velmi potěšila příjemná atmosféra setkání, kdy jsme se bez obav mohly na vše zeptat.

Moc děkujeme a určitě se v případě dalších potíží na Vás opět s důvěrou  obrátíme.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím  Více informací