Vstupní konzultace je velmi důležitá pro zjištění všech důležitých informací souvisejících s výživou a dosavadním životním stylem. V průběhu první konzultace je stanoven cíl, kterého má být prostřednictvím individuálního režimu dosaženo. Při druhém setkání je předán individuální stravovací plán s vysvětlením jeho využití v praxi s ohledem na cíl klienta. Následné konzultace jsou určeny ke sledování vývoje nutričního stavu, úpravám jídelníčku a především edukacím, které pomohou pochopit důležitost jednotlivých živin ve výživě člověka. Tyto konzultace jsou rovněž důležitým prvkem motivace k dalším změnám ve stravování.

ceník
vstupní konzultace (90 minut) 1200 Kč
tělesná analýza v rámci vstupní konzultace 300 Kč
vyhodnocení dosavadního stravování 500 Kč
sestavení jídelníčku dle potřeb klienta 2000 Kč
optimalizace vlastních receptů 400 Kč
následná konzultace s předáním jídelníčku 600 Kč
kontrolní konzultace (45 minut) 500 Kč
tělesná analýza v rámci kontrolních konzultací 300 Kč

Pro zajištění kontinuity jsou služby nabízeny ve formě komplexních programů. Každý program zahrnuje vstupní konzultaci, sestavení individuálního jídelního plánu, následnou konzultaci s předáním jídelníčku a kontrolní konzultace dle zvoleného programu. Součástí konzultací (s výjimkou klientů s poruchami přijmu potravy) je také tělesná analýza pomocí bioimpedanční váhy TANITA BC-1000, díky které lze sledovat změny, které s sebou úprava stravování a životního stylu přináší.

BALÍČEK „A“
vstupní konzultace (90 minut)
tělesná analýza v rámci vstupní konzultace
vyhodnocení dosavadního stravování
sestavení jídelníčku dle potřeb klienta
optimalizace vlastních receptů
následná konzultace s předáním jídelníčku
kontrolní konzultace (3x45 minut)
tělesná analýza v rámci kontrolních konzultací
BALÍČEK „B“
vstupní konzultace (90 minut)
vyhodnocení dosavadního stravování
sestavení jídelníčku dle potřeb klienta
optimalizace vlastních receptů
úpravy jídelníčku při změně stavu
kontrolní konzultace (4x45 minut)

Balíček "A" je určen především těm, kteří potřebují dlouhodobější podporu při dosahování svého cíle během redukce tělesné hmotnosti, chtějí se dozvědět, jak vlastně výživa a lidské tělo funguje nebo zkrátka potřebují větší dávku motivace.


Balíček "B" je vhodný především pro osoby s poruchami příjmu potravy (PPP). U klientů s PPP není prováděna tělesná analýza.

Při zakoupení kompletního programu je vstupní konzultace vždy ZDARMA!

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím  Více informací