Vstupní konzultace je velmi důležitá pro zjištění všech důležitých informací souvisejících s výživou a dosavadním životním stylem. V průběhu první konzultace je stanoven cíl, kterého má být prostřednictvím individuálního režimu dosaženo. Při druhém setkání je předán individuální stravovací plán s vysvětlením jeho využití v praxi s ohledem na cíl klienta. Následné konzultace jsou určeny ke sledování vývoje nutričního stavu, úpravám jídelníčku a především edukacím, které pomohou pochopit důležitost jednotlivých živin ve výživě člověka. Tyto konzultace jsou rovněž důležitým prvkem motivace k dalším změnám ve stravování.

ceník
vstupní konzultace (90 minut) 600 Kč
tělesná analýza v rámci vstupní konzultace 300 Kč
sestavení jídelníčku dle potřeb klienta 1500 Kč
následná konzultace s předáním jídelníčku 500 Kč
kontrolní konzultace (45 minut) 450 Kč
tělesná analýza v rámci kontrolních konzultací 300 Kč

Pro zajištění kontinuity jsou služby nabízeny ve formě komplexních programů. Každý program zahrnuje vstupní konzultaci, sestavení individuálního jídelního plánu, následnou konzultaci s předáním jídelníčku a kontrolní konzultace dle zvoleného programu. Součástí konzultací je také tělesná analýza pomocí bioimpedanční váhy TANITA BC-1000, díky které lze sledovat změny, které s sebou úprava stravování a životního stylu přináší.

tříměsíční PROGRAM „A“
vstupní konzultace (90 minut)
tělesná analýza v rámci vstupní konzultace
sestavení jídelníčku dle potřeb klienta
následná konzultace s předáním jídelníčku
kontrolní konzultace (3x45 minut)
tělesná analýza v rámci kontrolních konzultací
šestiměsíční PROGRAM „B“
vstupní konzultace (90 minut)
tělesná analýza v rámci vstupní konzultace
sestavení jídelníčku dle potřeb klienta
následná konzultace s předáním jídelníčku
kontrolní konzultace (6x45 minut)
tělesná analýza v rámci kontrolních konzultací

Jednotlivé programy jsou určeny především těm, kteří potřebují dlouhodobější podporu při dosahování svého cíle, chtějí se dozvědět, jak vlastně výživa a lidské tělo funguje nebo zkrátka potřebují větší dávku motivace.

Při zakoupení kompletního programu je vstupní konzultace ZDARMA a každá kontrolní konzultace s tělesnou analýzou jsou cenově zvýhodněny!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.  Souhlasím  Více informací